PREVIEW
... this wine?" Zhou Wang asked curiously.
"28888."
"And the beef?"
Hearing the number Jiang Qingkui reported, Zhou Wang clicked his tongue, and asked again.
"That depends on how much you eat. The unit price is eight thousand yuan per kilogram."
Jiang Qingkui answered with a faint smile.
Indeed, extravagant... For ordinary people, a kilogram of beef would cost two months’ wages...
As for that bottle of red wine, being over twenty thousand was ...
YOU MAY ALSO LIKE